מתי זה הזמן הנכון לעבור לשרת VPS?

1345057

 

רוב המשתמשים שבחרו לעשות שימוש בשרת VPS, עשו זאת כדי להנות ממשאבי שרת רחבים יותר (שרת שיתופי מציע משאבי CPU מוגבלים, גם אם מדובר בתכנית "ללא הגבלה"). יתרון נוסף של שרת וירטואלי על פני שרת שיתופי, הוא ביכולת להקטין את החשיפה לפריצות והתקפות DDOS וכמובן שליטה בטוחה יותר בסביבת האירוח. עם זאת, משתמשים רבים חוששים מהמעבר לשרת VPS, בשל הקשיים הטכנולוגיים עימם יאלצו להתמודד בניהול עצמי של השרת או לחילופין בעלויות הנלוות לשרת מנוהל.

מתי זה הזמן הנכון לעבור מאחסון שיתופי ל-VPS?

רוב אתרי האינטרנט מאוחסנים על שרת שיתופי. זה בהחלט יכול להוות פתרון יעיל ומשתלם בתור התחלה, מאחר ומדובר בשירות קל לניהול, משתלם כלכלית ושאינו דורש ידע טכני נרחב. עם זאת, ככל שהאתר גדל מבחינה פונקציונלית וכמות הסטרימינג גדלה, שרת VPS הופך להיות פתרון הכרחי בשלב מסוים.

מבולבלים? אלו מספר סימנים לכך שאתם צריכים לשקול לעבור ל-VPS!

טראפיק גבוה

כמות גבוהה של תעבורה נכנסת יכולה להביא לכך שתקבלו הודעה מחברת האחסון על כך שהאתר שלכם צורך כמות משאבים גדולה מידי מהשרת השיתופי. למעשה, זו אחת הדרכים הנפוצות ביותר, שבעלי אתרים גילו שעליהם לשדרג את קיבולת השרת כדי לעמוד בעומסים. אם אתם לא רוצים לקבל התראה מחברת האחסון בהפתעה, רצוי שתדרשו מחברת האחסון דוחות חודשיים על עומסי תעבורת המבקרים שלכם.

אבטחה

רוצים לשדר אמינות סביב פעילות האתר שלכם? אתם צריכים פתרון אחסון יציב ומאובטח עם משאבים קבועים שמוקצים רק לאתרכם. כמו כן, חשוב להוסיף כי מערך הגיבויים, יכולות הניטור המתקדמות וסביבת האבטחה של שרת וירטואלי מגדילות את היעילות של המעבר.


גישת Root מלאה לשרת

הגעתם לנקודה זמן בה אתם זקוקים לשליטה מלאה על אחסון האתר שלכם? עם שרת וירטואלי תוכלו לבצע פעולות מתקדמות יותר, כגון התקנת יישומים מותאמים אישית או בתצורת מותאמת אישית לשרת.

בנוסף, במידה ואתם נדרשים לקבל שליטה טובה יותר על המשתמשים שלכם. לדוגמא, אם אתם עוסקים בפיתוח אתרי אינטרנט ונדרשים לארח אתרי אינטרנט עבור הלקוחות שלכם, כך שתוכלו להרוויח סכום נוסף עבור אירוח האתר, זמן העבודה וההתחייבות שלכם כלפיו. שרת VPS יכול לספק לכם שליטה טובה יותר על גישת משתמשים, כמו גם אפשרות להעניק ללקוח שלכם.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Comments

תגובות