כך ניתן למנוע מוואטסאפ לשתף את מספר הטלפון שלכם עם פייסבוק

whatsapp-facebook-phone-number-2

בסוף השבוע האחרון, החלה וואטסאפ להקפיץ את הסכם השימוש החדש שלה למשתמשים אשר שנועד לאפשר לה לחלוק את מספר הטלפון שלנו עם חברת האם – פייסבוק. בין אם אישרתם את ההסכם או לא, ניתן עדיין לחזור בכם.

ע"פ הסכם השימוש החדש, ווטאסאפ אמורה לחלוק את מספר הטלפון עם פייסבוק, אך לא מעבר לכך. לטענת וואטסאפ, פייסבוק מעוניינת להציג עבורנו פרסומות בצורה טובה וממוקדת יותר, למנוע הודעות זבל היכולות להגיע באמצעות וואטסאפ וגם לשמור לעצמה את הזכות בעתיד לצורך משלוח הודעות מידיות על ידי חברות מסחריות. עם זאת, וואטסאפ אינה מחייבת את המשתמשים לשתף את מספר הטלפון, כך שניתן להימנע מכך, אך גם בקלות לחזור בכם, זאת במידה וכבר הסכמתם לתנאי השימוש החדשים.

לפני האישור

עבור גרסת הוואטסאפ האחרונה שנמצאת בחנויות האפליקציות –  תנאי השימוש החדשים מופיעים כאשר פותחים את האפליקציה. אין ללחוץ על כפתור ה-Agree, אלא, על החץ הקטן בחלק התחתון שם נמצא סימון המאשר לוואטסאפ לשתף את מספר הטלפון. יש ללחוץ על הסרת הסימון וכמובן להסכים לתנאים.

אחרי האישור

אם כבר ביצעתם בטעות אישור של ההסכם, עליכם להיכנס להגדרות ווטאסאפ ומשם ל-Account. יש לחפש שורה חדשה הנקראת שיתוף החשבון שלי (Share my account info) ושם עליכם להסיר את הסימון.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Comments

תגובות